SAP Open Day v Praze lákal zájemce o podnikové služby

Open Day firem SAP, Ariba a Concur přilákal do pražských kanceláří u stanice metra Nové Butovice přes 200 zájemců o podnikové služby. V rámci dne otevřených dveří získali uchazeči o práci v podnikových službách informace o aktuálních kariérních příležitostech a mohli si domluvit i pracovní pohovor. Zájemci také mohli konzultovat s odborníky svůj životopis a získat cenné rady ohledně osobního rozvoje, vzdělávání a budoucí kariéry.

Součástí programu byly také inspirativní příběhy zaměstnanců a členů managementu společností SAP Services, SAP Ariba a Concur, které jsou součástí skupiny SAP. SAP Services poskytuje pobočkám SAP a zákazníkům globální podporu formou sdílených podnikových služeb a řízení procesů. SAP Ariba pomáhá společnostem řídit jejich výdaje. Concur je dodavatelem cloudového softwaru pro správu služebních cest a cestovních výdajů.

Pro zájemce byla také připravena prohlídka pracovišť, protože sídlo SAP v Metronom Business Center je jednou z nejmodernějších kancelářských prostor v Praze s výbornou dopravní dostupností. Kanceláře podporují i aktivní a zdravý životní styl. Pracovní místa jsou vybavena polohovatelnými ergonomický stoly a židlemi, mobilní nábytek podporuje flexibilitu interiéru a měnící se potřeby pracovníků. K dispozici je několik prostorných kuchyněk a jídelen. Zaměstnanci mohou dále využívat plně vybavenou firemní posilovnu či malou lezeckou stěnu. Na každém patře jsou k dispozici sprchy, dojíždění do práce na kole podporují cyklostojany s nářadím. V prostorách najdete stylové tematicky odlišené relaxační zóny, samostatný dětský koutek, či terasy s grilem a bylinkovými komunitními zahrádkami.